16. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda

22.09.2019

V sobotu 14.9.2019 se za krásného počasí konal 16. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda v požárním útoku ,,klasika". Tuto soutěž si nenechalo ujít 18 družstev mužů a 9 družstev žen. Celkem 27 družstev. Za náš sbor jsme měli zastoupení v ženské, mužské a veteránské kategorii.

Ženy z Daňkovic zvládly požární útok nejlépe, u našich žen zavládla nervozita a to se projevilo na výsledku. Bohužel obsadily poslední místo v kategorii. I tak jsme velmi rádi, že se soutěže zúčastnily. Mužskou kategorii ovládlo družstvo z Odrance. Naši muži zaběhli pěkný požární útok a vyneslo je to na 9. místo ve skupině. Naši veteráni našli přemožitele z Okrsku Velká Losenice, kteří byly lépe připravení.

I tak naším družstvům gratulujeme a děkujeme, že nás takto reprezentují a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Diváci si také přišli na své. Celé odpoledne mohli sledovat probíhající útoky,probíhala zde také Road Show s ČMSS. Vystoupili zde i žďárští bubeníci Džembíci a svůdné tanečnice.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek