Jarní Okresní kolo dorostenců 2023 a Okresní kolo Dospělých 2023

22.05.2023

Máme za sebou náročný víkend plný soutěží. V sobotu dopoledne se v Hamrech nad Sázavou konalo Okresní kolo Dorostu. Náš sbor měl zastoupení v jednom družstvu smíšených dorostenců. Disciplíny měli Požární útok s vodou a štafety 4x100m. Při vyhlašování výsledků si naše družstvo šlo pro krásné 2.místo.

Děkujeme za krásnou reprezentaci sboru.

Hned odpoledne na stejném místě pokračovalo Okresní kolo Dospělých, kde jsme měli opět zastoupení v jednom družstvu Mužů. Soutěžili v disciplínách Požární útok s vodou, štafety 4x100m a 100m s překážkami. Při všech disciplínách se družstvu dařilo a díky tomu jsme opět stáli na stupních a brali jsme super 3. místo. Děkujeme našim kamarádům z Hamrů a Radostína za výpomoc.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek