01.09.2023

Naši Mladí hasiči mají za sebou 3 denní výletování s nocováním v hasičské zbrojnici. Původně bylo v plánu stanování na našem hřišti, ale kvůli špatnému počasí se musely změnit plány.

Na první den, děti vyrazily do Lanového parku v Domaníně, na Vyhlídku na Vírské přehradě a do Strašidelného zámku Draxmoor. Večer si opekly špekáčky na ohni a nedočkavě čekaly na Strašidelnou stezku odvahy. Druhý den byl na programu výlet do Kovo Zoo ve Starém Městě, a cestou zpátky okoukly Mohylu míru u Slavkova. Po návratu si děti užily filmový večer. Poslední den ač unaveny, děti vyrazily na výšlap do nedaleké Polničky Celkem měly v nohách 12 km. Po návratu do hasičské zbrojnice zbylo jen pobalit si věci, hezky po sobě uklidit a vyrazit domů.

Věříme, že si to všichni moc užili a děkujeme vedoucím za vytvoření pěkného programu pro naše Mladé hasiče.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek