11. kolo Žďárské ligy

11.09.2023

Máme za sebou velmi náročný měsíc. Zvládli jsme uspořádat celkem 3 soutěže. V tomto týdnu vám postupně přineseme články o každé z nich, a také nebude chybět zhodnocení našich soutěžních družstev z řad Mladých hasičů a dospělých.

První soutěž, kterou jsme uspořádali, byla Žďárská liga v požárním sportu, přesněji její 11. kolo. Soutěž se konala 10.9.2023 na hasičském hřišti v Hamrech nad Sázavou. O den dříve se konalo 10. kolo, které pořádal místní sbor Hamry n. S., takže to byl náročný víkend. Celkem se na start postavilo 40 družstev z řad mužů, žen, juniorů a juniorek. Náš sbor reprezentovalo jedno družstvo mužů a jedno družstvo žen. Závod byl velmi povedený, plný krásných výkonů. Bohužel našim družstvům se nedařilo, skončila až ke konci tabulky a bohužel se nám i porouchala sportovní stříkačka  . I to se stává.

I tak jim děkujeme za reprezentaci sboru.

Poděkování patří i všem sponzorům, kteří podpořili tuto soutěž cenami. Věříme, že soutěžní družstva odjížděla spokojená. Pro nás to byla premiéra pořádat tuto soutěž. Věříme, že jsme to zvládli.