Seriál soutěží Žďárské ligy 2023

29.09.2023

Naše vlastní akce máme za sebou, teď jsou na řadě naši sportovci. Prvně zhodnotíme družstva dospělých.

Lépe řečeno celý seriál Žďárské ligy v Požárním útoku. V této soutěži jsme měli zastoupení v podobě družstva Mužů a družstva Žen. Celkem 11 kol této soutěže musela družstva absolvovat. Začali 14.5.2023 a poslední soutěž měli 16.9.2023, kde se rozhodovalo i o celkovém pořadí celého seriálu. Družstvo Mužů i Žen celkově obsadilo 8. místo.

Byla to dlouhá a náročná cesta, bohužel se letos obě družstva často trápila. Naše sportovní stříkačka také nešlapala tak jak by měla. Věříme, že si obě družstva letošní smůlu vybrala na dlouho dobu dopředu a že příští rok to bude úplně o něčem jiném.

Oběma družstvům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho sboru.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek