24.08.2023

Máme za sebou asi nejnáročnější akci letošního roku. Určitě jste zaregistrovali, že proběhl 6. ročník Největšího setkání hasičské techniky a jejich posádek - Pyrocar. Na letiště v Přibyslavi se sjelo přes 350 vozidel a přes 40 vystavovatelů. Návštěvnost byla veliká - přes 40 000 diváků. O pohoštění se staralo 11 Sborů dobrovolných hasičů. Mezi ně patřil i náš sbor. Nabídku jsme měli velmi pestrou od pečených prasat, přes tortilly, smažený sýr v housce, lívanečky a mnoho dalšího. Přípravy na tuto akci probíhaly velmi dlouho a intenzivně. Těžko se celý průběh akce popisuje. Myslím, že je hlavně potřeba poděkovat těm, kteří celou akci zajistili. Jedná se hlavně o naše mladé členy, kteří se toho zhostili bravurně. Pomocnou ruku podali někteří rodiče a další členové našeho sboru. Musíme poděkovat i SDH Nové Veselí, Svratka a Veselíčko za půjčení velkých stanů. Dále Zámku Kinských za zapůjčení dalších stanů.

Sice to byla náročná akce, ale přes to jsme si ji velmi užili.

Vaši hasiči ze Zámku.

Další fotografie naleznete zde.

Zpět na přehled novinek